ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

شجاع ترینها در حرفه تبلیغات

 

شجاع ترین انسان ها در حرفه تبلیغات مشغولند! همه می دانیم که خنثی کردن بمب کار بسیار دلهره آوریست، جراحی مغز یا دویدن به داخل فضاهای بی پایان و پر خطر نیز مشاغل پرمخاطره ای هستند. ولی هیچ کدام از این ها به اندازه کار تبلیغات دل و جرات نمی خواهد. شغلی که تنها افراد بی باک در آن موفق خواهند بود.
این موضوعیست که آژانس تبلیغاتی Widen+Kennedy بدان پرداخته است و از این مفهوم برای کمپین خود برای مراسم Andy Awards 2015 ، بهره برده است. در فیلم های این کمپین می بینید که افرادی که در حرفه های پرمخاطره کار می کنند چطور در مقابل افراد حاضر در تبلیغات، یعنی قهرمانان حقیقی دنیا، کلاه خود را به نشانه احترام بر می دارند.

شجاع ترین انسان ها در حرفه تبلیغات مشغولند!همچنین این کمپین تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی و صفحات نمایشی نیز طراحی شده است و در آنها فعالان بسیار خلاق و شجاعی در صنعت تبلیغات از جمله Gerry Graf، Dan Wieden، Susan Haufman و Jeff Benjamin را می بینید که افرادی همچون خودشان شجاع (البته نه کاملاً) آنها را مورد تشویق و تمجید قرار می دهند.
البته نکته اصلی آن است که این حرفه تنها در زمینه بازاریابیست و جان کسی در آن نجات داده نمی شود، اما باز هم به میزان چشمگیر و غیر قابل اجتنابی باید در این حرفه شجاعت به خرج دهید تا بتوانید در آن پیش بروید. حتی اگر دانشمندان، پژوهشگران و سربازها بر شانه شما نزنند و به دلاوری شما احترام نگذارند، باز هم باید ادامه دهید.

شجاع ترین انسان ها در حرفه تبلیغات مشغولند!Gina Grillo مدیر عامل و CEO مراسم Andys می گوید: "Colleen و تیم با استعداد W+K روح شجاعت را با نمایش صحنه های خنده دار به نمایش کشیده اند تا الهام بخش افراد خلاق باشند. اهمیت دادن به کار و با شعف و شجاعت با آن برخورد کردن همان چیزیست که ما بیشتر می خواهیم ببینیم. و در این صورت است که شهرت، افتخار و احتمالاً جایزه Andy نصیب قفسه های شما خواهد شد." Colleen Decourcy از آژانس تبلیغاتی W+K از کرسی داران مراسم Andy 2015 است

چرا گروه دیبا را انتخاب کنیم :

  • بهره گیری از تیم های متخصص
  • نگاه زیبا شناسانه و هنری به امر تبلیغات
  • توجه ویژه به رضایت مشتری در ارائه خدمات
  • بهره گیری از امکانات پیشرفته
  • تعهد در تحویل کار در موعد مقرر

ادامه...

چگونه پروژه درخواست کنیم ؟

شما میتوانید پس از ایجاد حساب کاربری در سایت دیبا ، به (بخش کاربران) رفته و در قسمت (درخواست پروژه جدید) فرم مربوطه را پر نمایید و در طول مدت 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته میشود و در صورت نیاز با شما قرارداد منعقد می گردد.

 

ایجاد حساب کاربری