ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

فیلم صنعتی

فیلم صنعتی


خدمات گروه دیبا : 

استفاده از دوربین و تکنولوژی روز و  حرفه ای - ایده های خلاقانه - استفاده از جلوه های ویژه - تهیه سناریو و استوری برد - بهره گیی از کارشناسن شما در مورد جمع آوری اطلاعات در مورد صنعت مربوطه - استفاده از فیلمبرداری هوایی در صورت نیاز - همراهی شما از تولید تا اجرا و... 


یکی از خدمات گروه هنری دیبا ساخت و تولید فیلم های صنعتی میباشد. ساخت فیلم های صنعتی بهترین راه انتقال تجربیات واحدهای صنعتی به یکدیگر و افرادی که میخواهند اطلاعاتی از آن صنعت داشته باشند میباشد.

از آنجا که بسیاری از وقایع در صنایع مختلف به خصوص هنگام فعالیت های گوناگون ثبت نمی شود، بنابراین ساخت فیلم های صنعتی نوعی انتقال تجربه محسوب می شود و تاثیر بسزایی برفعالیت های بعدی آن مجموعه دارد.    

ساخت فیلم های صنعتی، تلفیق هنر و صنعت است، و در ایده پردازی ها اهمیت دارد، به بیان دیگر ساخت این فیلم ها بهترین راه انعکاس فعالیت ها و آموزش به کارکنان تازه وارد است.

همچنین فیلم های صنعتی بسیاری از هزینه ها را کاهش می دهد، و موجب افزایش کیفیت کار می شود و در نهایت باعث خواهد شد تا موارد و نکات مهم تری از کار در پروژه های بعدی مورد توجه قرار بگیرد.

وقتی ما با مقوله جذابی مانند صنعت مواجه می شویم و می خواهیم ارتباط بین صنعت و مخاطب رو از طریق یک رسانه منتقل کنیم،این رسانه وظایفی خواهد داشت، به طوری باید وجوه ناشناخته صنعت را معرفی کند و بتواند لذت بوجود آورد.

-- با یک بیان هنری، می توان بیان و نگاه متفاوت تری ایجاد کرد، هرچند خود پیام می تواند متفاوت نباشد --

نبود اعتماد کافی به فیلمسازان مهمترین مشکل این صنف است. صنعتگران به سمت فیلمسازان می آیند و بودجه و هدف را تعیین می کنند و از این مرحله به بعد را باید به دست هنرمند بسپارند تا هنرمند با بیان هنری خود، هدف آنها را بیان و آن را به رسانه جدید تبدیل کند.
گاهی سفارش های عجیب و غریبی در این مرحله صورت می گیرد که فیلم چنین و چنان شود. این در حالی است که به اندازه افزایش سفارشات از ارزش هنری فیلم کاسته می شود. البته به لحاظ کمی نیز بحث بودجه است که ارزش تکنیکی آن فیلم را تحت تاثیر قرار می دهد.


تفاوت های مستند صنعتی و فیلم صنعتی تبلیغاتی، اگرچه انگیزه هر دو تبلیغات است، ولی تفاوت بین آنها به چگونگی ارائه اطلاعات به مخاطب بستگی دارد. در شیوه غیر مستقیم، چون اطلاعات کمتری منتقل و مسائل دراماتیک و نمایشی به آن افزوده می شود،جذب مخاطب بیشتراست.

-- گروه هنری دیبا امیدوار است بتواند در تولید فیلم های صنعتی همراه شما بوده و شما را در این امر یاری کند --

چرا گروه دیبا را انتخاب کنیم :

  • بهره گیری از تیم های متخصص
  • نگاه زیبا شناسانه و هنری به امر تبلیغات
  • توجه ویژه به رضایت مشتری در ارائه خدمات
  • بهره گیری از امکانات پیشرفته
  • تعهد در تحویل کار در موعد مقرر

ادامه...

چگونه پروژه درخواست کنیم ؟

شما میتوانید پس از ایجاد حساب کاربری در سایت دیبا ، به (بخش کاربران) رفته و در قسمت (درخواست پروژه جدید) فرم مربوطه را پر نمایید و در طول مدت 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته میشود و در صورت نیاز با شما قرارداد منعقد می گردد.

 

ایجاد حساب کاربری